Баня

Баня 2020-11-18T10:31:42+00:00

Лазня – це яскравий приклад того, як поєднувати приємне з корисним. Завдяки походам в лазню поліпшуються такі життєві показники, як витривалість організму, координація рухів, гострота зору. Після кожного походу в лазню Ви будете отримувати величезний заряд життєво важливою позитивної енергії.

Баня в Херсонській області – послуги

У нашому клубі з жовтня 2013 року почала свою роботу одна російська лазня. Дерев’яна лазня, на території якої розташований басейн, альтанка, з чудовим видом на ліс і озеро, спонукає до приємного і душевному відпочинку. На початку жовтня 2014 року у нас запрацювали ще дві російські лазні на дровах. Затишний передбанник, дерев’яна парилка, душ або обливаний бочка, два розкішні номери зроблять Ваше перебування у нас в клубі приємним і комфортним.

Перед кожною із лазень розташована купіль, в яку буде приємно стрибнути після спекотної парилки і дерев’яна альтанка, де можна буде відпочити в колі друзів в теплу пору року.

Будь-якої хвилини, коли Ви відчуєте бажання відпочити душею і тілом на свіжому повітрі в колі друзів або сім’ї, скинути втому і насолодитися чистим повітрям, чудовими краєвидами та спокоєм, ми завжди раді вітати Вас. У нашій лазні Ви зможете повністю розслабитися, піти від повсякденної суєти і зануритися в атмосферу блаженства.

За усіма додатковими питаннями звертайтеся за тел. 066 689 72 78.

Вартість відвідування лазні можна подивитися тут.