ГОЛОВНА 2021-09-14T13:33:28+00:00

ПРО НАС

Комплекс Гран-при логотип

Всього за півгодини їзди від Херсона, серед ароматного хвойного лісу розташований заміський комплекс “Grand Prix”. Тут ви потрапляєте у справжню казку, і це не перебільшення. За роки свого існування в комплексі “Гран Прі” створено все найкраще для гостей і для їх безтурботного, приємного відпочинку від міської суєти.

З 2010 року тут працює однойменний кінний клуб, який включає манеж для проведення показових виступів та змагань, і кінний завод, який займається розведенням, тренінгом і підготовкою до змагань з виїздки, а також продажем коней тракененской, ольденбургской, вестфальской і української верхової породи.

Ви також знайдете тут зразковий готель та котеджний комплекс з різними видами розміщення, басейнами і саунами, і найголовніше – чарівним видом на лісову гущавину.
Перебуваючи поблизу заспокійливої краси природи, можна покуштувати найвишуканіші страви в новому розкішному ресторані “Алюр” . Для любителів активного відпочинку ведеться підготовка нових тенісних кортів – адже займатися спортом на свіжому повітрі особливо приємно. Малюкам сподобається гратися на прекрасно оснащеної дитячому майданчику . Також, Гран Прі готує місце для проведення ділових зустрічей – комфортний і сучасний конференц-зал . При цьому, всі об’єкти розташовані таким чином, щоб не заважати один одному і не порушувати атмосферу кожного з них.

НАШ КОМПЛЕКС:

ПОСЛУГИ