Дачі Grand Prix

Дачі Grand Prix 2021-09-28T16:56:43+00:00

Всього в декількох кілометрах від міста Ви можете відпочити насолоджуючись теплими сонячними променями, лежачи на шезлонгу біля свого двоповерхового коттеджу біля басейну.

На території нашого комплексу є зона, де розташовані три окремі дерев’яні будинки і два басейни – великий (5м * 10м, глибина – 1м70см) і маленький для дітей (5м * 5м, глибина 60 см). Користуватися басейном можуть всі відпочиваючі на котеджах. Велика дерев’яна альтанка доповнить відмінний відпочинок.

Територія виходить на сагу – дерева, що стоять у воді – де можна почути тільки дивовижний спів птахів і побачити таких жителів, як лебеді, мандаринки, качки. І це все зроблено, щоб відпочиваючі були максимально занурені в атмосферу чистоти, єднання з природою, тиші та спокою, гармонії душі і тіла.

У кожному котеджі на першому та другому поверхах є по дві кімнати і на кожному поверсі своя душова з санвузлом. Номери в будиночках на Дачах Grand Prix – це не просто кімнати з дерев’яними підлогами і стелею, це комфортабельні готельні приміщення, оснащені сучасною функціональними меблями і неймовірно зручними ортопедичними матрацами.

Ми пропонуємо приємний, комфортний відпочинок в Херсонській області, серед красивої природи. Будемо раді бачити Вас у нас в гостях!

ВАЖЛИВО: якщо у Вас змінились плани, але вже передоплата внесена, ми перенесемо Ваш відпочинок на зручний для Вас час, тільки попередьте нас про це заздалегідь. У разі якщо Ви не попередили про скасування броні, сума передоплати не повертається і не зараховується на наступну бронь котеджу. Відмова від бронювання повинна бути здійснена не пізніше, ніж за дві доби до заїзду.

У кожному котеджі є:

  • 4 просторні кімнати;

  • своя душова з санвузлом окремо на поверсі;
  • кондиціонер;
  • плазмовий телевізор;
  • безкоштовний Wi-Fi;
  • холодильник;
  • мікрохвильова піч.
ЗАМОВИТИ
* – Вартість вказана за 1 добу – з 13:00 до 11:00 наступного дня.

Попередній запис по тел. +38 050 396 40 30