Кінний клуб

Головна/Кінний клуб
Кінний клуб 2021-07-09T12:11:12+00:00

ПРО КЛУБ

У 2010 році був заснований кінний клуб «Гран-Прі».

Уже в 2011 році, на базі клубу був створений кінний завод, і починаючи з 2011 року, ми почали займатися розведенням, тренінгом, і при підготовці до змагань з виїздки, а також продажем коней тракененской, ольденбургской, вестфальской і української верхової породи.

Для отримання висококласних лошат було організовано племінне господарство, яке в даний момент знаходиться в селі Верхній Рогачик Херсонської області. Тоді ж, у 2011 році вже було закуплено 20 конематок тракененской, ольденбургской, вестфальской і української верхової породи. Матковий складу нашого заводу формується кобили, які несуть в собі крові елітних виездкових жеребців (Sandro Hit, Sir Romancier, Kostolany, Hohenstein, Sir Donnerhall, De Niro). Були також закуплені висококласні жеребці Посейдон (Sandros Diamant – Pinega), Сир Романсіер (Furst Romancier – Samarant), Ді-Джей (Jazz – Dance with me (DeNiro)). Наявність висококласних маток і жеребців дозволяє нам отримувати якісних лошат, а в майбутньому – висококласних спортивних коней.

Для організації тренувань коней, кінний завод «Гран-Прі» має базу, обладнаної всім необхідним для ефективної роботи. Коні нашого кінного клубу регулярно виступають на змаганнях з виїздки, на яких показують відмінні результати.

Уже сьогодні кінний завод «Гран-Прі» може запропонувати своїм клієнтам елітних коней виездкового напрямки, коней хобі-класу або поні. Ми допоможемо вам організувати дозвілля своєї сім’ї, навчити верховій їзді, провести незабутні лісові прогулянки верхи, а також влаштувати оренду денників і тренінг коней.

ПОСЛУГИ

Віртуальний тур