Ресторан Аллюр

Головна/Ресторан Аллюр
Ресторан Аллюр 2021-07-09T12:06:30+00:00

РЕСТОРАН “АЛЛЮР”

Ласкаво просимо!

Вітаю тебе, любий друже!

Якщо ти тут, значить тобі близькі наші принципи: ти – любиш свою справу, як і ми, ти – гостинний і відкритий і ти – вмієш дбати про людей.

Ресторан «Алюр» – це не тільки смачна їжа (хоча безумовно у нас дуже смачно!), Красива територія (звісно у нас красиво) і шарм наших вихованців. Крім цього, це особлива атмосфера, яку створює кожен з нас.

Офіціант, кухар, господиня, адміністратор, директор, охорона і власник … кожен з нас – відповідає за цей чарівний стан «атмосфери».

Що це за «атмосфера»? Це чарівне «щось», яке відчувають, як гості, так і співробітники.

Нашим гостям, тут настільки комфортно, що вони готові розділити з нами найбільш знакові події свого життя: весілля дітей, свої дні народження і річниці, хрестини онуків і зустріч випускників. До нас приходять з дітками, тому що знають, як ми їх любимо. Наші кухарі – знають, що люблять маленькі гості, а офіціанти вміють їх розсмішити і навіть пограти. Атмосфера – це коли кожен з нас забуває про свої домашні проблеми і на роботі світиться від посмішки. Коли, ми піклуємося про гостей і один про одного, не розділяючи столи на «свій, і не мій». Коли папірець на доріжці піднімає перший хто її побачив, а не кличе господиню. Коли притримує двері, знає, як звуть кожного співробітника, пам’ятає про дні народження, коли пам’ятає про смаки гостя, і вміє підтримати з ним розмову на будь-яку тему. Коли працюють не на сезон, а за покликанням .. Ось цю атмосферу ми створюємо з вами в ресторані «Аллюр».