Школа верхової їзди

Головна/Школа верхової їзди
Школа верхової їзди 2020-11-18T10:16:13+00:00

Кінний спорт, поряд з яхтами і гольфом, сьогодні привертає увагу, в першу чергу, своъм аристократизмом. Сам антураж верхової їзди – строгий та бездоганний. І завжди за зовнішньою красою вершника ховається величезна робота над собою.

5 причин зайнятися верховою їздою:

  1. Це відмінне фізична навантаження, яке призводить до тонусу всього тіла, стрункості і блиску в очах.
  2. Спілкування з тваринами. Неможливо не закохатися в коня з добрими розумними очима, що готовий тебе слухатися, поки ти готовий піклуватися про нього.
  3. Природа, свіже повітря, ліс та спів птахів. Хіба це може зрівнятися із заняттями в спортзалі?
  4. Верхова їзда розвиває нові риси характеру людини, які надають незрозуміле почуття впевненості собі у всіх аспектах життя.
  5. Це дуже красиво і елегантно!

Верхова їзда – це серйозна справа. Потрібно бути готовим до регулярних занять, які включають не тільки навчання основним алюрам коня, а й психо-поведінкових особливостей тварини, а як і навичок у постійному догляді за твариною – чистка коня, копит, розчісування гриви, хвоста, сідлання і т.д.

Змусити коня виконувати команди неможливо. Його можна тільки попросити і зробити це можна на зрозумілій для нього мові. Розвиваючи в собі навички спілкування з конем, вершник знаходить фізичну і духовну силу, вчиться керувати собою – тільки так вершник може підпорядкувати собі тварину.

Заняття верховою їздою тренує тіло краще йоги або фітнесу: в роботі задіяні практично всі м’язи, покращується координація рухів і постава, стає краще кровообіг, тренується серцево-судинна і дихальна системи, з’являється можливість позбутися від аритмії. Під час їзди на коні можна отримати безліч позитивних емоцій. При верховій їзді до людини повертається крім фізичного здоров’я ще й психічне.

Приєднуйтесь до нашої команди наїзників! Досвідчені тренери навчать вас і ваших дітей всім тонкощам кінного спорту.

Запис на тренування по телефону: + 38 050 274 90 20. Ціни на навчання можна подивитися перейшовши за посиланням.